2025. március 14., 09:30
A mentőket és a polgárőrséget is támogatják a csengődi vadászok

A Csengődi Kossuth Vadásztársaság 2025. március 9-én tartotta közgyűlését, Kothencz Lajos elnök vezetésével. Elsőként Balázs Mihály gazdasági felelős tartotta meg éves beszámolóját, majd Zsellér György vadászmester tájékoztatta a tagokat a 2025. éves tervekről. Majd az IB tagjai, Ifj. Kecskeméti János titkár és Turú Attila természet felelős mondta el 2024-es éves értékelését.
Kothencz Lajos elnök ismertette a tagokkal, hogy nyereséges évet zártak, ami a fácán vadásztatásnak, a Schmidt Zsolt vadőr által szervezett dúvad gyérítésnek, és az őzbak értékesítésnek köszönhető.

Ezért az elnök javaslatára 50 ezer Ft-tal támogatták a csengődi polgárőrséget, akik rendszeresen ellenőrzik a vadászházat és a vadászterületet, valamint 50 ezer forinttal támogatták a Kiskőrösi Mentő Alapítványt, ezzel is megköszönve munkájukat.
A gyűlés után a vadászok által nevelt kakasokból Nuszpel József és Nuszpel Éva által főzött, kitűnő pörkölttel zárták az estét.
Kövessen minket a Facebookon is!