• Március 19. kedd, Bánk, József
Görhoki tornát rendezett a HC Kiskőrös

2021. június 2. 12:06 | Kiskőrös

Classic Spring Inline tornának adott otthont május 29-én a kiskőrösi Rajz Attila Jégpálya. Az eseményre négy csapat nevezett. Ezúttal a Szegedi Fekete Legyek bizonyultak a legjobbnak, második helyezést ért el a Hokimóki, Apahoki csapata, harmadikak lettek a Kalocsai Jégekék, negyedik helyen végzett a HC Kiskőrös – tájékoztatta lapunkat Szekeres Károly, a HC Kiskőrös elnöke, aki szerint egy kellemes hangulatú baráti torna élményével gazdagodtak a versenyzők.

Részletek
Rekortán pályát, közvilágítást  és padokat is terveznek a záportározóhoz

Rekortán pályát, közvilágítást és padokat is terveznek a záportározóhoz

2021. március 21. 10:57 | Kiskőrös

A kiskőrösi záportározó tó és környéke új, kedvelt szabadidős helyszíne lett a lakosságnak, a terület a sétálók, futók kedvelt színterévé vált. Domonyi László polgármesterrel az élen a városvezetés arra törekszik, hogy ez a településrész oxigéndús zöldövezete legyen Kiskőrösnek, minél alkalmasabb legyen sportolásra, pihenésre és kikapcsolódásra. Ezért a mesterséges tó környezetét tovább fejlesztik.

Részletek

Új sportpálya az Eperföldi Sportiskolában

2021. február 19. 14:38 | Kalocsa

Február 1-jén a munkaterület átadásával indult a Kalocsai Eperföldi Sportiskolai Általános Iskola udvari sportpályájának megújítása. A 40 millió forintos beruházás a Magyar Kézilabda Szövetség támogatásával valósul meg.

Részletek
Ismét dobogón a motoros tanár úr

2021. február 19. 13:25 | Kiskőrös

Szabó Zoltán, a Kiskőrösi Evangélikus Iskola gimnáziuma testnevelőjének szinte egész napját a sport tölti ki. Eredményes motocross versenyző, aki 2020-ban a Magyarország Nyílt Nemzeti Hidraklíma Motocross Bajnokság – I. osztály élsport Open kategóriában második lett a KTM Kecskemét versenyzőjeként. Többszörös Open bajnok a Dél-Kupa sorozatokban. Közben sokszoros magyar judo bajnok és számos nemzetközi, valamint világbajnoki helyezéssel is büszkélkedhet. Emellett erőnléti edző a HC Kiskőrös Hockey Klubban. Eredményeiről, jövőbeni terveiről, sporthitvallásáról kérdeztük.

Részletek
Újjászületett a hajósi sportcsarnok

2021. január 11. 12:01 | Hajós

Kívül-belül megújult a hajósi sportcsarnok, a Jövőnk Energiája Térségfejlesztési Alapítvány (JETA) pályázatán elnyert 19,8 millió forint forrásból. A koronavírus-járvány első, majd második hulláma alatt is folyamatosan végezték a munkálatokat.